Kontakt:

Artur Sowiński zawalczy na gali MMA Attack w Będzinie

art

Po wielu latach od ostatniej gali na rynek mieszanych sztuk walki powraca organizacja MMA Attack. Ich kolejna gala odbędzie się już 24 września w Będzinie. W mediach społecznościowych ogłoszono, że pierwszymi nabytkiem MMA Attack jest Artur Sowiński.

Artur Sowiński jest byłym mistrzem KSW w kategorii piórkowej. W swojej bogatej karierze walczył z wieloma świetnymi zawodnikami. Jest on niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Po porażkach z Borysem Mańkowskim i Sebastianem Rajewskim na EFM SHOW 2 pokonał Antona Kuivanena zdobywając pas tej organizacji. W ostatnim boju na KSW 71 po twardej walce przegrał przez poddanie z Donovanem Desmae. Artur napisał, że nadal ma kontrakt z KSW i po walce na MMA Attack powróci do rodzimej organizacji jeszcze w tym roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MMA Attack (@mmaattack)

„Tak jak obiecywaliśmy, że w niedziele na naszym stoisku będzie niespodzianka. Już wczoraj nastąpiło podpisanie kontraktu, oraz nieoficjalne przedstawienie pierwszego zawodnika gali MMA ATTACK 4. Jest nim Artur „Kornik” Sowiński.” – napisano na profilu MMA attack na Instagramie

źródło: Twitter

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.