Kontakt:

Tomasz Romanowski przechodzi do kategorii średniej – „Dajcie mi kogoś z czołówki a udowodnię swoją wartość”

Tomasz Romanowski

Tomasz Romanowski na KSW 72 przestrzelił wagę o 3 kilogramy. Przez to jego przyszłość w wadze półśredniej była niepewny. Nawet sam zainteresowany nie wiedział w jakiej dywizji będzie rywalizował w przyszłości.

„Tommy” na Twitterze poinformował, że przechodzi do wagi średniej i zaapelował do dyrektora sportowego KSW o walkę na Wrzesień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Romanowski (@tommy__romanowski)

„Z moim pierwszym trenerem który we mnie to zaszczepił i Leda moim przyjacielem z którym poznałem się w programie ,,tylko jeden”  Czekam na propozycje w kategorii średniej jestem gotowy stoczyć pojedynek we wrześniu @wojekr dajcie mi kogoś z czołówki a udowodnię swoją wartość.” – napisał Tomasz Romanowski

Tomasz Romanowski jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem w swojej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Jest on zwycięzcą prestiżowego programu „Tylko Jeden”, gdzie nagrodą był kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych.

W debiucie w nowej organizacji pokonał Iona Surdu. Następnie przegrał przez TKO z uznanym Patrikiem Kinclem. Potem zaliczył wygrane z Aleksandarem Rakasem i Michałem Pietrzakiem. W swoim ostatnim boju na KSW 72 ciężko znokautował Andrzeja Grzebyka.

źródło: Instagram

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.