Kontakt:

UFC Fight Night 198: Dwie walki wypadają z karty walk! Walki Prachnio vs. Murzakanov oraz Tuivasa vs. Sakai przełożone!

Prachnio

Marcin Prachnio niestety nie będzie miał okazji poprawienia swojego bilansu w tym roku na 3-0. Jego starcie z Azamatem Murzakovem wypada z karty walk UFC, które odbędzie się 20 listopada. Oprócz tego tracimy starcie w wadze ciężkiej.

Informację tą podał na swoim twitterze Marcel Dorff:

„Wraz z Tuivasa vs. Sakai, mogę również potwierdzić, że Marcin Prachnio vs. Azamatv Murzakanov wypada z karty #UFCVegas43 w przyszłym tygodniu.”

Marcin Prachnio po trzech nokautach w pierwszej rundzie z rzędu był skazywany na wylot z UFC. Prachnio natomiast dostał ostatnią szansę i w tej walce również Marcin był skazywany na pożarcie. Ku zdziwieniu wielu wypunktował on Khaila Rountree, a następnie już bez niespodzianki szybko znokautował Ike Vilanueve.

Azamat Murzakanov to niepokonany Rosjanin, który niedawno trafił do UFC za sprawą swojego szybkiego nokautu w programie „Dana White Contender Series”.

Tai Tuivasa podczas ostatniego roku (i jednego miesiąca) zjawił się w klatce UFC trzy razy – za każdym razem Tuivasa zwyciężył, każdą walkę przez KO w pierwszej rundzie.

Augusto Sakai jeszcze do niedawna mógł pochwalić się statusem niepokonanego w federacji UFC. Niestety – we wrześniu zeszłego roku został on ubity przez legendarnego Alisteira Overeema na początku piątej rundy, zaś w czerwcu jeszcze w pierwszej rundzie ubił go Jairzinho Rozenstruik.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.