Kontakt:

UFC: Krzysztof Jotko powróci do klatki już w październiku. Przywita debiutującego w kategorii średniej Mishe Cirkunova.

uid_5c754850a2ad0a7fa74f1670f58fa8981589682601599_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_krzysztof-jotko-pokonal-na-gali-ufc-eryka-andersa-fot-getty-images

Krzysztof Jotko ostatnio nie pokazał się najlepiej, za to dostał szansę szybkiego zrehabilitowania się, gdyż już w październiku stoczy on swoją kolejną walkę. Rywalem będzie niebezpieczny grappler w postaci Mishy Cirkunova.


Krzysztof Jotko ostatnio w klatce był widziany pierwszego maja, kiedy to został zdominowany na pełnym dystansie przez będącego na fali wznoszącej Seana Stricklanda. Walka ta przerwała jego passę trzech zwycięstw z rzędu. Wszystkie walki skończyły się na punkty.

Misha Cirkunov przez ostatni czas walczy w kratkę. Aktualnie jego bilans w ostatnich pięciu walkach wynosi dwie wygrane i trzy porażki – wszystkie notował on w pierwszy rundach przez nokaut.

Walka odbędzie się drugiego października na gali UFC Fight Night w której main evencie zobaczymy Brazylijskie starcie pomiędzy dwoma czołowymi półciężkimi – Thiago Santos vs. Johny Walker.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.