Kontakt:

Piotr „Leda” Walawski wbija szpileczkę hejterom i wspomina swoje szybkie zwycięstwo nad Bielskim z zawodów ALMMA!

DPQktkpTURBXy8zYzEwNWQyMDFhNjhlODJlMDZjNDcyZDE0NGE5N2ZmZi5qcGeRlQMARc0ImM0E1Q

Federacja FightExclusiveNight ogłosiła niedawno, że jednym ze starć na ich październikowej gali będzie elektryzujący pojedynek Piotra Walawskiego z Krystianem Bielskim. Fani bardzo szybko upatrzyli faworyta w osobie Olsztynianina. „Leda” postanowił powiedzieć im kilka słów…

W takich słowach Walawski skomentował zdania kibiców MMA:

Wielu z Was skreśla mnie przed nadchodzącą walką z Krystianem Bielskim a mało kto wie że ta walka już się odbyła … Miałem zaledwie 17 lat pojechałem po raz kolejny na turniej ALMMA w którym byłem zgłoszony w kategorii junior -84 kg le okazało się ze nie ma ani jednego przeciwnika w tej kategorii wiec żeby nie robić sobie zdjęcia ze złotem poprosiłem o przepisanie mnie do seniorów a że już ładne pare medali na tych zawodach zdobyłem Sławomir Cypel zgodził się na to … I w pierwszej walce trafiłem na Krystiana którego poddałem w około 30 sekund (następnie wygrałem jeszcze 2 walki tamtego dnia i zdobyłem złoto) … Wiadomo minęło ponad 6 lat od tamtej chwili i wiele się zmieniło . Krystian na pewno będzie chciał się odegrać i urwać mi łeb , ja chce tego samego 😈😈😈 Więc uciekam robić jedne z najmocniejszych przygotowań żeby powtórzyć to co zrobiłem kilka lat temu , pozdrawiam Krystiana i wiem że nasza walka będzie walką wieczoru 💪🏻💪🏻💪🏻 a Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo !!!!

[Pisownia oryginalna]

Post ten pojawił się ze względu na masę komentarzy pod postem FENu, że Bielski „rozniesie” zawodnika Berserkers Team Szczecin.

Oto kilka komentarzy:

To jest walka do jednej bramki i szkoda Ledy, że jego kariera jest prowadzona w taki sposób.

Bielski urwie mu głowę.

Łatwa walka dla Bielskiego.

Już niedługo na naszym portalu pojawi się typowanie tej walki i tam podzielimy się naszą opinią. A kto jest waszym faworytem?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.