Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Oleg Nagorny rywalem Piotra „Ledy” Walawskiego!

LEDA VS NAGORNY – GRAFIKA

Ukraiński prospekt Oleg Nagorny (4-4) będzie rywalem Piotra „Ledy” Walawskiego (8-7-1) podczas gali Seaside BattleS Dziwnów 10 lipca.

Nagorny większość swoich pojedynków stoczył w swojej ojczyźnie, na Ukrainie. Jego potencjał jest jednak coraz bardziej dostrzegany, gdyż 24-latek miał 2 pojedynki na obcej ziemi. W 2019 roku zawalczył na polskiej gali RWC 2 i potrzebował tylko 122 sekund, aby pokonać Dawida Stolarskiego. W swojej ostatniej walce natomiast zawalczył dla federacji OKTAGON. Przegrał wówczas przed czasem.

Dla Piotra Walawskiego walka z Nagornym ma być nowym początkiem. „Leda” przeniósł się do Szczecina, aby trenować pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Pólfinalista programu „Tylko Jeden” ma jeszcze aspiracje, aby namieszać w czołówce.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński
83,9 kg: Piotr Walawski vs Oleg Nagorny
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs Ruslan Chapko

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.