Kontakt:

„Dostań się do EFM SHOW” – Szansa dla młodych na gali SBS Dziwnów!

EFM SHOW x Seaside BattleS Dziwnó

Federacja Seaside BattleS Dziwnów nie zamierza zwalniać tempa i rozpoczyna kolejny kapitalnie zapowiadający się projekt przed galą, która odbędzie się już 10-tego lipca. Chodzi tutaj o szansę dla mniej znanych zawodników, którzy walką w Dziwnowie będą mogli wywalczyć sobie kontrakt z prężnie rozwijającą się federacją EFM SHOW.

Taka szansa pojawiła się dzięki świetnym relacjom szczecińskich włodarzy obu federacji – Norberta Sawickiego i Piotra Janusza. Zawodnicy, którzy swoim lipcowym występem wywrą najlepsze wrażenie na organizatorach gal EFM SHOW zostaną nagrodzeni kontraktem na kilka pojedynków. Zarówno Norbert Sawicki, jak i Michał Materla pojawią się na gali i będą mieli możliwość z bliska doglądać wszystkich pojedynków.

Należy też wspomnieć, że potencjalny występ na galach EFM SHOW to wielkie wydarzenie dla zawodników. W końcu na poprzedniej edycji wystąpili tacy zawodnicy jak Maciej Różański, Michał Pasternak czy Daniel Skibiński, a już na wrześniową galę zostały zapowiedziane największe gwiazdy MMA na polskim rynku, takie jak Norman Parke, Artur Sowiński czy w/w Michał Materla.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.