Kontakt:

UFC 262: „Ten sport może przynieść najwyższe wzloty i bardzo bolesne upadki” – Shane Burgos nie kryje rozczarowania po sobotnim występie.

MMA: UFC 262-Burgos vs Barboza

Shane Burgos po sobotniej porażce z Edsonem Barboza dodał bardzo treściwy post dotyczący jego odczuć co do występu, który zaprezentował światu w ubiegłym tygodniu.


„Jestem oszołomiony tym jaką miłość i wsparcie od was dostałem. Ten sport może przynieść najwyższe wzloty i bardzo bolesne upadki. Rozczarowany, to za mało powiedziane, ale jest jak jest i jedyne co teraz mogę to wyciągnąć wnioski. Chcę spędzić trochę czasu z żoną i córkami, ale już teraz jestem podekscytowany powrotem w tym roku by pokazać lepszą wersję siebie. Zaszczytem było dzielić klatkę z Edsonem Barbozą. Ta noc należała do Ciebie – masz mój szacunek! Podziękowania dla drużyny, rodziny, przyjaciół i kibicom. To wszystko część planu Bożego, któremu ufam. Dalej dążę do wielkości.”

Burgos w ten weekend zaprezentował się pomimo porażki bardzo dobrze i masa kibiców będzie czekać na jego powrót do klatki.

Zdjęcie: MMA Junkie

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.