Kontakt:

Piwowarski vs Minda? Padła propozycja od trenera Oknińskiego!

Michał Piwowarski

Kamil Minda (7-1) i Michał Piwowarski (4-2) to bez wątpienia jedne z najciekawszych nazwisk w polskiej wadze ciężkiej. Na obecną chwilę obaj zawodnicy są na kontrakcie z FightExclusiveNight, a trener Mirosław Okniński wpadł na pomysł, że można to wykorzystać i zestawić zawodników ze sobą.

Cała ta sytuacja miała miejsce pod jednym z naszych wpisów na facebooku, gdzie trener Akademii Sportów Walki Wilanów napisał:

Berserkerzy bardzo dobry team, chętnie będziemy walczyć z nimi. Proponuję walki Minda vs Piwowarski i Szewczyk vs Kulkinio. Zobaczymy kto wygra, to jest sport. My chętnie podejmiemy takie walki.

Sprawę szybko skomentował Piotr Janusz z grupy menedżerskiej PJ Promotion, który wspiera zarówno „Kulkinia” jak i Michała Piwowarskiego:

Nigdy nie odmawiamy pojedynków, zawsze z szacunkiem do przeciwnika podejmujemy wyzwanie.

Trzeba przyznać, że starcie jednego z najlepszych grapplerów w Europie z pretendentem do pasa mistrzowskiego federacji OKTAGON byłaby niezwykle ciekawa i niejedna federacja taki pojedynek chciałaby zrobić. Przed taką szansą staje właśnie FEN z Pawłem Jóźwiakiem na czele. Czy skuszą się na ten pomysł? Zobaczymy. Najpierw Piwowarski musi pokonać Kacpra Miklasza (0-1). Uważamy jednak, że pomysł ten jest niezwykle ciekawy.

Przy okazji zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube, gdzie jest wiele ciekawych wywiadów:

https://youtu.be/FmuEQbJ_giE

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.