Kontakt:

„Kulkinio” zmierzy się z Kołeckim? Odważna propozycja teamu ze Szczecina!

Wojtek Janusz

Szymon Kołecki (9-1) to jedno z najgorętszych nazwisk w kategorii półciężkiej. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przez długi czas był uważany za „Freaka” lecz z każdą kolejną walką pokazuje, że jest czołowym zawodnikiem, który zasługuje na duże wyzwania. Takim z pewnością mógłby być Wojciech „Kulkinio” Janusz (10-6), który walk nie odmawia.

Skąd w ogóle taki pomysł, aby zestawić szczecińskiego Berserkera z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów? Już wam przedstawiamy…

Z taką propozycją wyszedł brat i menedżer Wojtka – Piotr, który na co dzień dowodzi grupą PJ Promotion. Pod jednym z naszych postów napisał tak:

Mirek Okniński, ja chętnie zobaczę pojedynek Szymon Kołecki vs Wojciech „Kulkinio” Janusz. Jestem przekonany, że byłby to efektowny bój. Jestem pewny, że Wojtek dostanie zgodę od FEN.

Aby jednak była jakakolwiek szansa na taki pojedynek, Janusz musi powrócić na ścieżkę zwycięstw, a może zrobić to już 10 lipca. Wtedy właśnie wystąpi w walce wieczoru gali Seaside BattleS Dziwnów. Póki co czekamy na ujawnienie jego rywala.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.