Kontakt:

MMA. KSW 60: Jakub Wikłacz dominuje Patryka Surdyna w walce otwarcia!

Opera Zrzut ekranu_2021-04-24_204053_www.youtube.com

Pierwsza runda:
Rozpoczeli panowie seriami kickboxerskimi. Lowkick Wikłacza i długi lewy Wikłacza. Skraca dystans Jakub, a odpowiada kopnięciem w kolano Surdyn. Skraca dystans Patryk po lewym prostym Wikłacza i obala Surdyn haczeniem, ląduje w bocznej, ale Wikłacz odzyskuje gardę. Straszy trójkątem Jakub, ale broni się z tego Surdyn, a Wikłacz po kilkunastu sekundach wstaje. Znowu idziecie po nogę Surdyn, ale wstaje szybko Wikłacz i sam obala rywala. Dobrze z góry pracuje Wikłacz próbując dążyć do trójkąta rekoma i zmieniając pozycje. Na koniec wszedł on w dosiad i porozbijał rywala łokciami z góry.

Druga runda:
Panowie wymieniają się ciosami prostymi, natomiast aktywniejszy jest Wikłacz, który wykorzystuje przewagę zasięgu i bije mocne proste poprawiając kopnięciem na wątrobę. Atak Surdyna podbródkowym na skrócenie dystansu przez Wikłacza. Wchodzi w klincz Wikłacz i po kilku sekundach kontroli pod siatką obala rywala rzutem i wchodzi w dosiad, strasząc trójkątem rękoma, a potem atakując rywala łokciami z góry. Mocne ciosy na żebra ze strony zawodnika z Olsztyna, po czym próba americany i trójkąta z dosiadu. Idzie w boczną Wikłacz i kontroluje rywala do końca atakując pojedyńczymi ciosami.

Trzecia runda:
Atakuje serią na początek Surdyn i wymiana kopnięc ze strony obu panów. Dobry lewy sierpowy Surdyna w kontrze na kopnięcie. Idzie za plecy Surdyn w klinczu, ale kontruje to Wikłacz cofając się pod siatkę i samemu wciągając rywala do gilotyny. Surdyn wychodzi i jest z góry, ale świetny swip pozwala na odzyskanie pozycji z góry. Idzie do pozycji bocznej Wikłacz i świetnie rozbija go z góry kolanami w korpus jak i krótkimi ciosami w bocznej. Wikłacz spędził tam praktycznie trzy minuty i całkowicie zdominował Surdyna. Przejście w dosiad na ostatnie sekundy i bardzo mocne ground and pound ze strony Jakuba.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.