Kontakt:

MMA: Były zawodnik KSW Rafał Moks na treningach w BT GYM! Zapowiada powrót do klatki!

167084536_2604758233150988_5229016388888140205_n

Dziś polscy fani MMA dostali niesamowitą wiadomość. Znany z występów w KSW  Rafał „Kulturysta” Moks (11-8) jest na wolności i trenuje w BT GYM. Ma on również aspiracje, aby powrócić do klatki.

W wywiadzie z portalem mmanews.pl główny trener Berserkers Team Szczecin – Piotr Bagiński potwierdził, że Moks pojawia się w BT GYM i trenuje. Nie wiadomo jednak, czy ta sytuacja nie ulegnie zmianie, gdyż sprawa która zablokowała karierę Rafała wciąż jest w toku. Opuścił on jedynie areszt.

„Bagi” skomentował też sytuację „Kulturysty” :

Ja się cieszę, że jest tutaj a nie tam (w areszcie)… Nie krytykuję go, ani go nie oceniam, bo nie jestem kompetentny do tego. Są inni ludzie, niech oceniają go itd. Ja go traktuję, po pierwsze, jako kolegę, po drugie, jako mojego zawodnika, który od dzieciaka tutaj był. Poszedł jakąś tam drogą, czy dobrą czy złą, to nie mi oceniać, tak jak powiedziałem. Nie mniej fajnie, że z powrotem jest i jest w jakiejś tam formie, nie marnował czasu i coś tam pracował nad sobą. Mam nadzieję, że nie tylko nad fizyką, ale też nad innymi rzeczami, nad głową. Jest jego deklaracja, że chce walczyć, chce wrócić, więc fajnie.

Czy w takiej sytuacji federacja KSW ponownie zainteresuje się zawodnikiem ze Szczecina? Tego nie wiadomo. Należy jednak się cieszyć, że Rafał Moks wraca do treningów, ponieważ był to jeden z najlepszych i -przede wszystkim- najbardziej widowiskowo walczący zawodnik w Polsce.

Zapraszamy do subskrybowania PolishFighters w serwisie YouTube, gdzie w ostatnim wywiadzie inny świetny zawodnik Łukasz Sajewski zdradził, czy zamierza powrócić do klatki!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.