Kontakt:

Skibiński powróci do klatki z solidnym Irlandczykiem!

163944148_1585112545014772_4255483422878286921_o

Mistrzowskie walki na EFM SHOW! Daniel Skibiński zawalczy z Johnem Michaelem Sheilem.

EFM SHOW stawia na wyzwania. Daniel Skibiński podczas gali 9 kwietnia zmierzy się z irlandzką krwią.

Daniel Skibiński to polski zawodnik MMA, grappler i zapaśnik. Swój debiut zaliczył osiem lat temu. W 2013 roku przegrał w pierwszej rundzie poprzez poddanie (duszenie zza pleców) z Kamilem Szymańskim. Po mieszanych werdyktach sędziów poszczególnych walk, kolejne otwarcie jego kariery miało miejsce w 2016 roku. Właśnie wtedy wygraną z Witalijem Slipenko zapoczątkował serię zwycięstw, która trwa do dziś.

Jego rywalem 9 kwietnia będzie John Michael Sheil. Irlandzki fighter swoją karierę zaczął w 2007 roku. Podczas tego czasu walczył m.in. dla brytyjskiej organizacji CWFC. Miał okazję sprawdzić się również we włoskiej federacji – FIGMMA. W 2019 przez TKO przegrał z Cristianem Brinzanem podczas Fight1 Promotion Street Fight Party 2.

Najlepsi dołączają do EFM SHOW

EFM Show to federacja sportowa MMA, organizator gali, która odbędzie się 9 kwietnia. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast rywalizacja Michał Pasternak vs Maciej Różański.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.
Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter –  Link
TikTok –  Link

FIGHT CARD EFM SHOW

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALASZEWSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.