Kontakt:

MMA. KSW: Czy to koniec przygód Normana Parke w federacji? Irlandczyk przesadził?

Norman-Parke-e1575119333897

Czy to koniec Normana Parke w federacji KSW? Dużo na to wskazuje… Irlandczyk po raz kolejny obraża swoich pracodawców, a dokładniej Martina Lewandowskiego.

Norman Parke to były tymczasowy mistrz KSW. W całej federacji pokonany został tylko przez Mateusza Gamrota, natomiast pokonywał między innymi takie sławy jak Artur Sowiński, Borys Mańkowski czy Marcin Wrzosek. Mimo tego, że nie każdemu podoba się to, że Irlandczyk często jest mało efektowny, to jest efektywny, a to przecież liczy się najbardziej.

Kolejną swoją walkę „Stormin” miał według doniesień stoczyć w maju, natomiast nie było jeszcze oficjalnego ogłoszenia owej walki. Parke ma ogłoszoną za to inną walkę, która odbędzie się również w maju na zasadach bokserskich na gali freakowej i pomimo tego, że Norman próbował obejść zabezpieczenia kontraktowe tocząc swoją walkę w innej formule oraz w Niemczech, to Martin Lewandowski w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że Norman mimo wszystko nie może owej walki odbyć. Irlandczyk wyciął więc kadr z wywiadu i co-nieco dorysował.


(screen z twittera Mateusza Paczkowskiego).Norman poza nierobieniem kilkukrotnie wagi czy obrażaniem wcześniej na swoich socjalach szefów KSW w przeszłości mówił tez o między innymi 20-tysięcznym długu ze strony Martina Lewandowskiego.
Co sądzicie o całej sytuacji?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.