Kontakt:

Jan Błachowicz pokonuje „Stylebendera” i liczy na walkę z Gloverem Teixeirą!

jan-blachowicz

Dzisiejszy poranek był wyjątkowo udany dla polskich fanów MMA. „Legendarna polska siła” Jana Błachowicza zapewniła mu pierwszą udaną obronę tytułu. Tym samym niepokonany dotychczas Israel Adesanya stracił zero z rekordu. Polak zamierza teraz trochę odpocząć, ale wybrał już sobie kolejnego rywala.

Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego nie ukrywał podczas rozmowy z Joe Roganem, że ma już na oku kolejnego przeciwnika. Jest nim numer 1 rankingu kat.półciężkiej w UFC – Glover Teixeira.

Swoją kolejną walkę chciałbym stoczyć z Gloverem Teixeirą. Zasłużył na to, a nie jest już najmłodszy, więc nie ma za dużo czasu, a ja chcę się z nim zmierzyć, póki jest jeszcze dobrej formie fizycznej. Mimo wszystko musi on jednak trochę poczekać, ponieważ teraz spędzam czas z rodziną. Jeśli na to się zgodzi, będzie pierwszy w kolejce.

Teixeira to prawdziwy weteran światowej sceny MMA. Zawodowy debiut stoczył blisko 19 lat temu. W swojej karierze pokonywał Matta Horwicha, Ryana Badera, Ricco Rodrigueza czy pogromcę polskiego mistrza – Thiago Santosa. Aktualnie Glover znajduje się na fali 5 zwycięstw z rzędu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.