Kontakt:

Debiut Paige VanZant na gołe pięści już 5go lutego! Rywalką Britain Hart

paige2

Po tym jak 26-letnia Paige VanZant opuściła szeregi UFC, podpisała lukratywny kontrakt z organizacją Bare Knuckle Fighting Championship. Debiut Amerykanki w nowej dla siebie formule odbędzię się już 5go lutego 2021 podczas BKFC: Knuckle Mania na Florydzie. Zdaniem organizatora będzie to wyjątkowo solidna karta walk.

Rywalką wyjątkowej urody Paige będzie Britain Hart. 30-letnia fighterka w przeszłości toczyła już walki bokserskie jak i na gołe pięści. Obecnie jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu, które odniosła w ubiegłym roku zarówno na ringu bokserskim jak i na zasadach Bare Knuckle.

VanZant opuściła największą na świecie organizację MMA z rekordem w tej dyscuplinei 8-5. W swojej ostatniej walce musiała uznać wyższość Amandy Ribas. Wcześniej w oktagonie UFC mierzyła się m.in. z Michelle Waterson, Bec Rawling, Rachael Ostovich czy Alex Chambers.

5go lutego podczas tego wydarzenia kibice obejrzą również starcia takich zawodników jak Chris Leben, Dat Nguyen, Quentin Henry oraz Johnny Bedford.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.