Kontakt:

Piotr Janusz proponuje starcie Kity z Michałem Piwowarskim na KSW!

received_1112272822523278

Z każdym dniem coraz bardziej iskrzy na linii Karol Bedorf – Michał Kita. Czy w przyszłym roku dojdzie do ich pojedynku? Nie wiadomo. Inny pomysł na „Masakrę” ma z kolei Piotr Janusz z grupy PJ Promotion. Według niego idealnym rywalem dla Kity byłby jego podopieczny i kluby kolega Bedorfa – Michał Piwowarski.

Cała sytuacja miała miejsce na facebookowej grupie PolishFighters pod najnowszym artykułem o popularnym „Piwku”. Menedżer żołnierza ze Szczecina, zaproponował, że w obecnej sytuacji to właśnie jego podopieczny mógłby zostać rywalem „Masakry”.

Mam rozwiązanie tego konfliktu w KSW w wadze ciężkiej. 

Michał „Masakra” Kita vs Michał Piwowarski. P.S. Jeżeli wygra „Masakra” to Karol Bedorf będzie chciał pomścić klubowego kolegę.

Michał Kita to ostatni pretendent do pasa mistrzowskiego KSW. W sobotni wieczór stanął na przeciw Phila de Friesa, lecz Brytyjczyk pokonał go już w 2 rundzie.

Michał Piwowarski z kolei jest jedną z największych nadziei polskiej wagi ciężkiej. W swoim ostatnim występie na gali Babilon MMA poddał znacznie cięższego Filipa Toe.

Podczas sobotniej gali KSW menedżer Kity, Artur Ostaszewski wypowiedział się trochę o konflikcie swojego zawodnika z Karolem Bedorfem i Damianem Grabowskim. Link poniżej:

Artur Ostaszewski o Bedorfie i Grabowskim: „Panowie chyba nie są do końca skorzy walczyć z Kitą” – YouTube

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.