Kontakt:

Gołowkin vs Szeremeta – typowanie z Kamilem Młodzińskim! [Bokserski kącik #5]

KamilSzeremetavsGiennadijGołowkin

Dzisiejsza noc jest czymś, na co wszyscy fani boksu czekają. Kamil Szeremeta stanie przed zdecydowanie największym wyzwaniem w karierze i zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem. Stawka pojedynku jest duża, bo rozchodzi się o pas mistrzowski. Wraz z Kamilem Młodzińskim przygotowaliśmy typowanie pojedynku.

Radek Kramarz, polishfighters.info :

Uważam starcie Szeremety z Gołowkinem za niezwykle ciekawe z dwóch powodów. Pierwszy jest oczywisty – Polak ma szansę na tytuł mistrza świata. Brzmi to niesamowicie i chyba wszyscy chcielibyśmy, aby takie informacje rozchodziły się w mediach po tej walce. Drugi powód jest taki, że Szeremeta dla 95% osób jest strasznym underdogiem. Przyznam szczerze: również uważam, że Kazach ma więcej atutów i powinien ten pojedynek wygrać. Załącza mi się jednak trochę patriotyzmu i wierzę w to, że będzie jak najlepiej. Choć tutaj, w typowaniu muszę starać się być jak najbardziej obiektywny… „GGG” jest pięściarzem niesamowitym i mimo tego, że jego kariera jest coraz bliżej końca, jest on wciąż bardzo mocny. Świetny technicznie pięściarz, który swoją dokładnością może położyć na deski każdego. Co przemawia w tej walce za Szeremetą? Ciężko powiedzieć. Przede wszystkim ze względu na to, że nie mierzył się on z żadnym bokserem klasy Giennadija Gołowkina. Polak nie ma także morderczego ciosu, więc na nokaut ze strony naszego fighera ciężko się nastawiać. Mam jednak nadzieję, że wraz z trenerem znaleźli coś, czym zaskoczą. Będąc jednak szczerym uważam, że walkę wygra Giennadij Gołowkin przez TKO w okolicach 8 rundy.

O zdanie zapytaliśmy także naszego redakcyjnego eksperta i zawodowego boksera, którym jest nie kto inny jak Kamil Młodziński. Oto jego typ:

Witam Ciebie i wszystkich czytelników polishfighters. Przechodząc do mojego typu walki Kamil Szeremeta vs Giennadij Gołowkin, to wiadomo, jestem całym sercem za Kamilem, bo to Polak i mój kolega, natomiast myślę, że ten przeskok poziomów rywali z jakimi mierzył się Kamil, a z jakim mierzył się Giennadij i w ogóle jakim zawodnikiem jest Gołowkin, to niestety Kamil nie zdoła przeskoczyć tej poprzeczki i typuję, niestety, wygraną przed czasem dla Giennadija Gołowkina.

A jaki jest wasz typ?

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.