Kontakt:

UFC on ESPN +43: Vettori wypunktował „Jokera”. Jedna z najlepszych walk roku kończy pierwszą grudniową galę. (Opis walki)

129954831_407645307144714_4018180196703524954_n

Runda pierwsza:
Rozpoczął Hermansson lowkickiem na środku oktagonu. Seria bokserska Vettoriego i prawy prosty. Lowkick Hermanssona, tym razem wewnętrzny. Kopnięcie na kolano Jacka. Spycha nad siatkę serią bokserską rywala Marvin. Stara się sięgnąć rywala lewym prostym Vettori. Middlekick „Jokera” i seria ciosów prostów Vettori’ego, na którą odpowiada tym samym Hermansson, który przyjmuje kolejne cztery ciosy proste. Prawy sierpowy Jacka i lewy prosty Marvina. Straszy obaleniem Jack i atakuje prostym. Kontra Vettori’ego na sierpowego i na deskach Hermansson! Zbiera masę ciosów „Joker” a Marvin szuka gilotyny. Ucieka do gardy Hermansson, ale przyjmuje kolejne ciosy i złapał uchwyt, ale ucieka Hermansson. Ciosy Marvina w korpus i kolejna seria w żebra Jacka, ale wstaje Jack na ostatnie siedem sekund i atakuje rywala podbródkowym. Świetna runda.
Predykcja: Marvin Vettori – 10:8 / 10:8

Runda druga: 
Wchodzi serią ciosów Hermansson, ale jest to seria głównie w powietrze. Lowkick Hermanssona i odpowiedź ciosem prostym ze strony Marvina. Idzie po obalenie „Joker” a Vettori broni to i szuka gilotyny, a zaraz po tym Jack wychodzi ze sprawlu i ma gardę. Obija rywala już ponad dwie minuty i nie zanosi się na nic spektakularnego, ale podnosi pozycje Marvin i jest stójka. Kontruje ataki popularnego „Jokera” Vettori, który na spokojnie prowadzi ten pojedynek. Jack trafia lewym prostym i idzie po nogi przy siatce. Dobre kolana w klinczu i obrotowy łokieć po zerwaniu klinczu ze strony Jacka. Lowkick i lewy prosty na koniec drugiej rundy.
Predykcja: Marvin Vettori – 10:9 / 20:17

Runda trzecia:
Kolejne akcje Hermanssona, które idą głównie w powietrze.Middlekick Jacka, który poszedł na gardę. Obrona przed obaleniem ze strony Vettori’ego i kolejne podbródkowe. Zwarcie w klinczu, którego zawodnicy nie wystali, ale szybko wstają i kolejne ciosy dochodzą twarzy „Jokera”. Dwa dobre zamachowe ciosy i prawy sierpowy Jacka. Kolejne dobre akcje Hermanssona. Dobra kontrola prostym Jacka i podbródkowy Vettori’ego na koniec.
Predykcja: Jack Hermansson – 10:9 / 29:27

Runda czwarta:
Dwa ciosy proste Hermanssona na początek i reszta serii w gardę. Wymiana serii ciosów sierpowych i ciosów prostych. Mniej celny zrobił się Vettori, za to pewniejszy siebie i celniejszy Jack, który trafia świetnym lewym sierpowym i poprawia prawym prostych. Lowkick „Jokera”, a zaraz po tym dobry prawy Marvina. Dobry prawy Marvina i kolejne ciosy proste. Wymiana bokserska, w której kreatywniejszy Vettori atakuje podbródkowymi, a Jack ciosami okrężnymi. Dobrze ustawił teraz Vettori rywala pod akcje ciosami prostymi, a ten odpowiedział podbródkowym i dobrym lewym sierpowym. Kolejne ataki Marvina na gardę, ale też kilka celnych ataków „Jokera” dochodzi celu. Celniejszy pod koniec tej rundy zrobił się Vettori, a Hermansson zaatakował prawym okrężnym na koniec. Ciasna do punktowania runda.
Predykcja: Marvin Vettori – 10:9 / 39:36

Runda piąta:
Prawy Vettori’ego i lewy prosty na początek. Wchodzi serią bokserską na gardę rywala Marvin. Dobry atak ciosami prostymi i prawy prosty. Seria sierpowych Hermanssona. Świetna akcja podbródkowymi Jacka! Wymiana ciosów prostych i dwa proste Marvina. Podbródkowy Vettori’ego na koniec kombinacji prostych. Prawy prosty Vettori’ego. Podbródkowy i lewy sierpowy Marvina, a teraz seria Hermanssona sierpami pod lewym zamachowym Vettori’ego. Dobre uniki Jacka. Dwa ciosy proste Jacka i kolejne akcje, tym razem Vettori’ego. Bije ze wstecznego Marvin i idzie w klincz. Bierze rywala pod siatkę, a Hermansson odpowiada kolanami. Oddaje plecy Jack i próba skrętówki ze strony „Jokera” na koniec! Jest blisko, ale nie. Odzyskuje półgardę i ostatnie cztery sekundy spędzi na rywalu Vettori.
Predykcja: Marvin Vettori – 10:9 / 49:45

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.