Kontakt:

UFC Vegas 16: Roman Dolidze zdominował Johna Allana na pełnym dystansie (Opis walki)

130190113_191435752656764_9103318999566633169_n

Runda pierwsza:
Rozpoczął Dolidze od niskiego kopnięcia. Krótkie zwarcie, do którego zachęcił Allan, ale trafił Roman kilkoma ciosami i obalił rywala. Próbuje różnych technik kończących Allan, ale Dolidze na spokojnie wstaje. Brazylijczyk stara się ściągnąć rywala do parteru, ale ten idzie po skrętowe. Dobrze zapięty uchwyt, ale ucieka Allan do stójki. Pojedyncze ciosy obu panów i dobry prawy cross Allana. Obijają panowie sobie nawzajem korpus, a Allan poluje na middlekicka. Dolidze atakuje lowkickiem a zaraz potem ciosem prostym. Zagania pod siatkę rywala Brazylijczyk, ale ten kontruje lewą ręką i padł na deski Allan. Kilka mocnych ciosów Romana i próba skrętówki, z której Brazylijczyk po raz kolejny ucieka. Próba gilotyny ze strony Johna, ale wstaje bez problemu Dolidze i obija nogi rywala do końca rundy.
Predykcja: Roman Dolidze – 10:9 /10:9.

Runda druga:
Rozpoczął od próby middlekicka Allan, a odpowiedział frontkickiem, który lekko zahaczył o krocze Dolidze. Odpowiada teraz prawą ręką Brazylijczyk, a Gruzin atakuje headkickiem. Kolejny prawy Allana przestrzelony. Obalenie ze strony Romana i przejście do pozycji bocznej. Złapał głowę rywala John, ale Dolidze ucieka do półgardy. Dobry łokieć Brazylijczyka, ale Dolidze również nim atakuje z góry, jak i kilkoma innymi ciosami młotkowymi. Próbuje wejść w krucyfiks Roman, ale to się nie udaje, więc są kolejne ciosy młotkowe. Odzyskuje półgardę Dolidze, ale John złapał głowę co nie pozwoliło mu się skręcić na tyle, aby przyblokować przejście Gruzina do pozycji bocznej. Kolejne ciosy Romana. Świetne łokcie Dolidze, ale próbuje jeszcze raz skrętówki Roman i znów wstaje John. Idzie z ciosami prostymi Brazylijczyk, odpowiada sierpem Gruzin i koniec rundy.
Predykcja: Roman Dolidze – 10:9 / 20:18.

Runda trzecia:
Headkick Dolidze i ciosy prosty. Lowkicki i przestrzelony sierp Brazylijczyka a na to odpowiada lewym prostym Dolidze. Dobra praca jabem Romana i zewnętrzne lowkicki Johna. Kolejne proste oraz zmiany pozycji Romana. Skraca dystans sierpami Allan, ale wszystko przyjął na blok Gruzin. Dobry prosty Allana tym razem. Skraca dystans crossem Brazylijczyk, ale idzie po nogi Gruzin. Pierwsza próba obroniona i kolano! Dobre kolano i lewy prosty Brazylijczyka! Idzie po skończenie rywala John, ale ten idzie po nogi, natomiast kontruje to Brazylijczyk i teraz to on jest z góry. Allan skręca się natomiast do skrętówki, broni tego John, idzie pod siatkę i jest obalenie mimo próby gilotyny Johna. Obija korpus rywala Gruzin. Kolejne trzy ciosy lądują na żebrach Allana. Kolejne serie ciosów i koniec walki.
Predykcja: Roman Dolidze – 10:9 /30:27

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.