Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów rusza na podbój rynku MMA! „Kulkinio” w karcie walk!

SeasideBattles

Gale MMA nad morzem, to zawsze wyjątkowy klimat. Kiedyś organizacja FEN organizowała słynne eventy „Summer Edition”, z kolei przez ostatnie 3 lata dbała o to federacja Babilon MMA, która w latach 2017-2019 odwiedzała Międzyzdroje. W przyszłym roku w Dziwnowie wystartuje nowy projekt. Gala Seaside BattleS, na której zobaczymy czołowych zawodników, w tym gwiazdy klubu Berserkers Team.

Z naszych informacji wynika, że jedną z najważniejszych twarzy gali ma być Wojciech „Kulkinio” Janusz (10-5), za którym zawsze jeździ masa kibiców. Nie może być więc inaczej, gdy gala odbędzie się na Pomorzu Zachodnim.

Udało nam się uzyskać także kilka słów od organizatora gali i właściciela grupy menadżerskiej PJ Promotions, Piotra Janusza:

10 lipca 2021 rok – święto MMA w Dziwnowie. Gala ma promować miasto Dziwnów.

Chcemy ugościć zaproszone osoby w możliwie jak najlepszych warunkach. Nastawiamy się na cykliczną imprezę powtarzającą się co rok. Oprócz widowiska sportowego, fani mają mieć pełną wygodę, w zależności od wykupionego biletu dostęp do wysokiej klasy cateringu. Każdy kibic ma spędzić miło czas i zapragnąć przyjechać na Galę w kolejnych latach, a przy okazji zakochać się w Dziwnowie.

Chcemy zrobić widowisko na wysokim poziomie sportowym i emocjonalnym. Równocześnie stawiamy na bezpieczeństwo zawodników. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy najlepszych sędziów i cutmanów dostępnych w Polsce.

Postawimy na zawodników lokalnych, związanych z Berserkers Team. Zestawienia zawodników mają być wyrównane. Zwycięzcy maja być gotowi do podbicia większych organizacji, w tym KSW, ACA, FEN, EFM, Babilon.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy – 516 078 380 – Piotr Janusz

Trzeba przyznać, że ten projekt zapowiada się na jeden z najciekawszych na naszym krajowym rynku. W końcu kto nie chciałby w lipcu odwiedzić polskiego morza, a przy okazji zobaczyć MMA w najlepszym wydaniu i spotkać swoich idoli?

Gala odbędzie się pod patronatem naszego portalu. Więcej informacji wkrótce.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.