Kontakt:

Xiaonan Yan po raz kolejny wygrywa! Pogromczyni Kowalkiewicz dopisała do rekordu Claudie Gadelhe na UFC on ESPN +40! (Opis walki)

124258207_3756404694378934_8570210099972885389_n

Pierwsza runda:
Rozpoczęła pierwszą rundę Yan od próby lowkicka. Krótkie zwarcie sierpowych. Prosty na korpus i lowkick wewnętrzny Chinki. Dobry prawy w kontrze ze strony Yan. Świetny lewy prosty Brazylijki. Seria ciosów Gadelhy i mocne odpowiedzi Chinki. Trafia Claudia i idzie w klincz. Jest obalenie na korzyść zawodniczki z Brazylii. Stara się wstać po siatce Xiaonan. Dobre ciosy na korpus Gadelhy, ale wstała Yan i jest klincz. Straszy haczeniem Gadelha i dobre kolano w korpus. Odchodzi od siatki Chinka, ale od razu wraca pod nią Claudia. Uchwyt za jedną nogę, ale dobrze broni się Yan, która odpowiada kolanem na korpus po dwóch takowych ze strony Claudii. Okopuje uda Claudia a Chinka odpowiada kolanami na korpus. Sędzia zachęca do większej akcji niż pojedynczych kolan. Walka wraca do stójki, a tam Yan odpowiada dobrymi prostymi na akcję Brazylijki. Przechwycony lowkick Yan i jest obalenie na korzyść Claudii. Rozbija sierpowymi z góry swoją rywalkę Gadelha, a ta odpowiada łokciami. Bardzo mocny cios łokciem Gadelhy na koniec.
Predykcja: Claudia Gadelha – 10:9.

Druga runda:

Straszy lewym prostym na początek Yan. Ciosy proste Chinki i przestrzelony headkick. Zachęca do wymiany Yan, odpowiada Gadelha i zdzieliła lewym sierpowym Brazylijka. Kolejny lewy Claudii. Dobre proste Yan dochodzą celu. Kopnięcie boczne Yan. Jab Chinki i odpowiedź prawym prostym Claudii. Kolejny świetny lewy prosty doszedł co celu. Dobra akcja serią dwóch ciosów ze strony Chinki. Wymiana sierpowych, w której celniejsza Yan. Schodzi na boki Chinka i atakuje jabem. Kontra lewym sierpowym ze strony Claudii. Lewy prosty i prawy sierp Claudii doszedł celu w odpowiedzi na low kick Yan. Cały czas obija ciosami prostymi rywalkę Chinka, a ta przestrzeliła na razie wszystkie kontry. 39 do 18 w znaczących ciosach dla Yan. Idzie po obalenie na ostatnie 10 sekund Claudia, ale to się nie udało, więc docisnęła rywalkę do siatki i zaatakowała kolanem.
Predykcja: Xiaonan Yan – 10:9.

Trzecia runda:

Dobry atak sierpowymi Yan na początek rundy. Idzie w klincz Gadelha i ma dociśniętą Chinkę do siatki, ale ta odpowiada kolanami w udo. Stara się rzucić swoją rywalką Gadelha, ale ta wciąż się broni i okopuje jej uda. Wychodzi z klinczu Yan i atakuje ciosami prostymi. Łapie klincz po nieudanej próbuje obalenia Gadelha, ale Yan rozłącza go świetnym kolanem w korpus. Przestrzeliła serię sierpowych Yan. Wymiana ciosów prostych. Idzie w klincz po raz kolejny Gadelha a Yan odpowiada znów atakując wewnętrzne udo rywalki. Obraca pozycje Chinka, a potem odpowiada tym samym Claudia. Straszy haczeniem Brazylijka. Kolana Gadelhy. Rozłącza po raz drugi klincz sędzia i po raz kolejny Yan atakuje lewym prostym. Odpowiedzi Claudii ciosami sierpowymi. 39 do 9 znaczących ciosów w tej rundzie. Stara się ustrzelić rywalkę Claudia na koniec tej walki, ale to nic nie da, gdyż czasu jest za mało i kończy się ta bardzo ciasna w ocenie runda, jak i cała walka.
Predykcja: Xiaonan Yan – 10:9.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.