Kontakt:

Patryk Trytek bliski zdobycia pasa Babilon MMA!

PATRYŚ

Organizacja Babilon MMA ogłosiła starcie, które może wyłonić pretendenta do pierwszego historycznego pasa w kategorii koguciej!

Patryk Trytek (3-0) oraz reprezentujący Czechy Dawid Martynik (3-1) podczas 18 edycji Babilon MMA staną do pojedynku, którego stawką będzie miano pretendenta do pasa kategorii koguciej, pierwszego w historii organizacji!

Pas mistrzowski organizacji Babilon MMA wagi koguciej potrzebuje właściciela! Jestem gotowy na takie wyzwanie – komentuje Trytek.

26-letni Reprezentant Berserkers Team oraz Jatubaht Szczecin z przytupem przywitał się z organizacją Tomasza Babilońskiego w fenomenalnym stylu wypunktowując bardziej doświadczonego Igora Wojtasa (8-7) podczas 15 gali. Ponadto w jego zawodowym CV widnieją takie nazwiska jak: Robert Gromada (0-1) oraz Mikhail Kurch (0-8).

Rywal, z którym przyjdzie się mierzyć Trytkowi to zawodnik Octagon Team Cieszyn, który od 2018 roku zbudował serię dwóch wiktorii z rzędu, pokonując Martina Hubalika (1-1) oraz Mateusza Dederko (0-1). W zawodowym debiucie pokonał Vitalya Kazakova (0-8), zaś w drugiej walce przegrał z Dawidem Pancerzem (3-3).

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.