Kontakt:

Rafał Haratyk w co – main evencie ACA 114 zmierzy się z Nikolą Dipchikovem!

123404664_2737675659814196_3543519546026841568_o

Rafał Haratyk poznał rywala, z którym podejmie rękawice podczas jubileuszowej, dziesiątej gali ACA w Polsce!

Polski Czołg Rafał Haratyk (13-3-2) po raz kolejny został wyróżniony przez organizację ACA, która po umieszczeniu go w main evencie podczas ACA 109 tym razem daje Polakowi szansę walki w co – main evencie, czyli walce poprzedzającej walkę wieczoru. Haratyk podejmie świetnie dysponowanego w ostatnich pojedynkach Nikolę Dipchikova (19-7-0-1). Bułgar po porażce z Piotrem Strusem, który notabene rzutem na taśmę udusił Bułgara, przegrywając walkę na kartach punktowych, stoczył walkę uznaną za nieodbytą, a następnie w błyskawiczny sposób zwyciężył w dwóch kolejnych pojedynkach przeciwko Alexeyowi Efermovi oraz Goranowi Rejliciowi.

Haratyk w ostatnich tygodniach zacięcie walczył o otrzymanie mistrzowskiej szansy, jednak obecne problemy związane z koronawirusem uniemożliwiły Polakowi stoczenie walki o pas. Świetną natomiast informacją jest fakt, iż to właśnie zwycięzca pojedynku Haratyk versus Dipchikov otrzyma w pierwszej kolejności szansę walki z mistrzem Salamu Abdurahmanovem.

Bielszczanin kolokwialnie mówiąc wszedł z buta do czeczeńskiej organizacji wygrywając w błyskawiczny sposób dwa pojedynki z Arbim Aguevem oraz Piotrem Strusem, w których de facto faworytem nie był.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.