Kontakt:

Jan Błachowicz vs Israel Adesanya – Dana White potwierdza mistrzowskie starcie!

Untitled-design-3

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż Jan Błachowicz zmierzy się z niepokonanym mistrzem kategorii średniej Israelem Adesanyą!

*grafika: mmaindia

Pochodzący z Nigerii zawodnik od dłuższego czasu wyrażał chęć skonfrontowania się z ówczesnym mistrzem kategorii półciężkiej Jonem Jonesem. Bones jednak niespodziewanie zwakował pas przechodząc do wyższej, królewskiej kategorii wagowej. Po zdobyciu mistrzostwa przez Jana Błachowicza (27-8) zewsząd zaczęły napływać propozycje pojedynków dla Cieszyńskiego Księcia. Jedną z nich wystosował Israel Adesanya (20-0), który mimo odejścia Jonesa nadal pragnie zdobyć tytuł wyższej dywizji, a który nie jest zainteresowany powtórnym zestawieniem z Robertem Whittakerem, który po pokonaniu Jareda Cannoniera stał się pretendentem numer jeden w kategorii średniej.

Dana White powiedział mi, że wczoraj spotkał się z Israelem Adesanyą i jego następna walka zdecydowanie będzie przejściem do wyższej dywizji, aby zmierzyć się z Janem Błachowiczem w kategorii półciężkiej.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.