Kontakt:

Adam Pałasz spróbuje odkuć się za pierwszą porażkę w karierze. Wojciech Buliński rywalem na ACA 114.

BulinskiVSPalasz-696×408

Już w listopadzie do klatki ACA powróci Adam Pałasz. Jego rywalem będzie niepokonany od 2014 roku Wojciech Buliński. Na gali ACA 114 zobaczymy polsko-polski pojedynek w wadze ciężkiej, w którym nokaut będzie wisiał w powietrzu od pierwszych sekund. W ostatnich latach obaj zawodnicy wszystkie walki wygrywali lub przegrywali przed czasem.

Wojciech Buliński (15-2) zadebiutuje w listopadzie w klatce ACA. Polak związał się z organizacją już prawie rok temu. Plany jego występu na gali w pierwszej połowie roku pokrzyżował lockdown. Buliński pozostaje niepokonany od 2014 roku, a dziesięć walk które stoczył od tego czasu wygrywał już w pierwszej rundzie! Kolejne duże wyzwanie przez Adamem Pałaszem.

Przyszedłem do ACA, żeby bić się z najlepszymi – deklarował po przegranej podczas ACA 109 Adam Pałasz (5-1). W sierpniu Dmitry Poberezhets rozbił Pałasza już w pierwszej rundzie i tym samym Polak dopisał pierwszą porażkę w swoim zawodowym rekordzie. Zawodnik Rio Grappling Club Wrocław po walce przyznał, że to była dla niego cenna lekcja i nauczka. Pojedynek na ACA 114 może przesądzić o jego być albo nie być w organizacji.

Polsko-polskie starcie na karcie ACA 114 to kolejny pojedynek wagi ciężkiej. W listopadzie do klatki powróci też Daniel Omielańczuk. Najlepszy polski ciężki zawalczy o pas mistrzowskie organizacji z Amerykaninem, Tonym Johnsonem.

Gala w systemie PPV odbędzie się w czwartek, 26 listopada, w Łodzi.

KARTA WALK ACA 114

Walka wieczoru:
Daniel Omielańczuk (24-9-1) vs Tony Johnson (13-5-1)

Pozostałe:
Bartosz Leśko (9-1-2) vs Mattia Schiavolin (15-3-3)
Adam Pałasz (5-1) vs Wojciech Buliński (15-2)
Vazha Tsiptauri (9-1-1-) vs Tomas Deak (20-10-1)

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.