Kontakt:

Polska Niepodległa, czyli gala EFM 4 z Maciejem Różańskim w roli głównej!

5acb451f59ca2_o_large

Organizacja European Fight Masters ogłosiła walkę wieczoru 4 gali, która odbędzie się 10 listopada w Szczecinie!

zdj: Głos Szczeciński

4 gala organizowana przez federację EFM, będzie doskonałą okazją do uczczenia Święta Niepodległości w iście fighterskim stylu. Jej najjaśniejszym punktem został mistrz kategorii półciężkiej, Maciej Różański (11-3), który po zwycięstwie nad pochodzącym z Irlandii Willem Fleury’m (8-3) stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa.

W ostatnim czasie sporo spekulowało się nad potencjalnym przeciwnikiem, który podejmie rękawice ze Spartanem. Najczęściej wymieniano nazwisko Michała Pasternaka, który swego czasu wdał się w kilka słownych wymian z reprezentantem Berserkers Team, ponieważ jak twierdził mistrz, ten ostatecznie odrzucił walkę z nim na EFM 3 mimo wcześniejszych ustaleń. (Na końcu artykułu znajduje się link do wcześniejszej publikacji, przedstawiającej sytuację)

Zawodnik w ostatnich dniach jednak rzucił światło na potencjalnego rywala, uchylając rąbka tajemnicy:

Rywal będzie z Bułgarii, bo na gali zobaczymy głównie pojedynki w formule Polska 🇵🇱 vs 🇪🇺 reszta Europy. O swojej walce wiem od dawna i przygotowuję się do niej już od 1 września. Jestem w bardzo dobrej formie do tego stopnia, że na te 3 tygodnie przed jestem mocno podmęczony. 10 listopada będę jednak w pełnej gotowości bojowej.

Czerwcowy wywiad z Berserkerem:

Maciej Różański o sporze z Michałem Pasternakiem, EFM, kontrakcie z Babilonem i chęci powrotu do ACA – wywiad [VIDEO]

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.