Kontakt:

Rewanż Marcina Wrzoska z Normanem Parke w Genesis? Irlandczyk pyta fanów.

wrzosek parke

(fot. Federacja KSW)

Norman Parke to zdecydowanie jeden z tych zawodników, z którym nie jest nudno w social mediach. W ostatnim czasie na profilach społecznościowych Irlandczyka znów sporo się działo. Pomiędzy postami z kolejnymi ,ukartowanymi z góry, informacjami o końcu kariery, pojawiały się kolejne wyzwania.

Dość sporym echem odbiła się jego ostatnia intenetowa wojenka z zawodnikiem FAME MMA, Kasjuszem Życińskim. Teraz na celowniku pojawił się Marcin Wrzosek!  Były, tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW, szukając kolejnych wyzwań, zapytał fanów co myślą o jego walce z Polish Zombie na gołe pięści.

Polak zmierzył sie już raz z Normanem, podczas KSW 50, decydując się na walkę 2 tygodnie przed galą. Stawką tego pojedynku było tymczasowe mistrzostwo wagi lekkiej, które Parke zwyciężył decyzją po 5 rundach dobrych wymian. Zdaniem Irlandczyka starcie powinno odbyć się na gali GENESIS, ściśle powiązanej z obecnym pracodawcom obu zawodników. Pierwsza odsłona nowego projektu Macieja Kawulskiego odbędzie się już w ten piątek, 23go października. Zdaniem wielu jak i samego Marcina, nie wyklucza on występu w nowej formule. Pozostaje więc pytanie, czy organizatorzy zdecydują się na zestawienie takiej walki w przyszłości.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.