Kontakt:

Grzegorz Rutkowski podejmie medalistę Mistrzostw Europy Kamila Winiarczyka!

121963632_4452589958149064_2105439931204456769_o

Organizacja Babilon MMA ogłosiła kolejne starcie, które uświetni kartę walk 17 gali Tomasza Babilońskiego!

Podczas 17 odsłony Babilon MMA oprócz walk zawodowych będziemy świadkami świetnego starcia, które odbędzie się na zasadach semi pro. Mający na swoim koncie 3 walki dla Babilonu Grzegorz Rutkowski podejmie debiutującego w organizacji Kamila Winiarczyka.

Grzegorz Rutkowski to młodszy brat mistrza tejże organizacji w kategorii piórkowej Daniela Rutkowskiego. Zawodnik trenujący w klubie Cross Fight Radom w przeszłości święcił triumfy między innymi w zapaśniczych Mistrzostwach Polski juniorów oraz młodzieżowców, a w wieku dwudziestu lat zdobył brąz Mistrzostw Polski seniorów. Po porażce w debiucie dla Babilonu odbudował się dwiema wygranymi, z kolejno Tomaszem Przybyłem i Krystianem Kasperkiem.

Kamil Winiarczyk jako reprezentant XYZ Fight Academy Bydgoszcz poszczycić może się wieloma sukcesami, jak między innymi złoty medal Mistrzostw Polski w amatorskim mma, który wywalczył w 2019 roku oraz brąz w Mistrzostwach Europy. Ponadto podopieczny Artura Drążka i Filipa Czarneckiego w przeszłości zdobywał mistrzostwo Polski jiu jitsu w formule no gi.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.