Kontakt:

Daniel Omielańczuk bohaterem walki wieczoru ACA 114! Gala już 26-go listopada.

n920m2n5k

Kolejne wydarzenie mieszanych sztuk walki w Polsce ogłoszone! Czeczeńska organizacja ACA poraz kolejny zawita ze swym produktem do naszego kraju. Gala z numerem 114 odbędzie się już 26-go listopada w Łodzi. W walce wieczoru kibice obejrzą czołowego zawodnika wagi ciężkiej Daniela Omielańczuka!

Nie tak dawno byliśmy gospodarzami gali ACA 109. W wywiadach po niej, przedstawiciel ACA na Europę, Baysangur Edelbiev, podał warunek organizacji kolejnej gali w Polsce. Warunkiem tym miały być wyniki sprzedaży PPV, które najwidoczniej były wystarczająco zadowalające.

Daniel Omielańczuk z ACA związany jest od zwolnienia z organizacji UFC. Jest obecnie jednym z głównych pretendentów do pasa wagi ciężkiej, jednak zorganizowaniu walki o tytuł towarzyszą nieustannie komplikacje. Najbliższy start Polaka nie będzie starciem mistrzowskim, bynajmniej nie potwierdzili nam tego jeszcze organizatorzy. Wcześniej pokonywał m.in. Tomasa Pakutinskasa, Denisa Smoldareva czy Zelimkhana Emieva. Obecnie zawodnik klubu WCA jest na wznoszącej fali 4 wygranych z rzędu.

Gale ACA w Polsce zawsze wiążą się z występami naszych rodaków, których w organizacji walczy coraz więcej. Obecnie zakontraktowani są m.in. Rafał Haratyk, Piotr Strus, Bartosz Leśko czy Kamil Oniszczuk. Czekamy zatem na kolejne ogłoszenia!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.