Kontakt:

Genesis. Marcin Różalski vs Josh Barnett na gołe pięści

EjJHEEAX0AAU63O[1]

Legendarny zawodnik MMA, występujący w przeszłości w takich organizacjach jak  m.in.  UFC, Pride, Strikeforce oraz Bellator – Josh Barnett będzie rywalem Marcina Różalskiego w walce na gołe pięści. Pojedynek odbędzie się podczas pierwszej edycji gali Genesis 23 października.

Josh Barnett to weteran, jeżeli chodzi o pojedynki w w formule mma. Wystarczy wspomnieć, że zawodową karierę rozpoczął w 1997 roku! Amerykanin rywalizował w pierwszych turniejach pod szyldem UFC. Warto nadmienić, że w na gali UFC 36 Barnett pokonał w mistrzowskim starciu inną legendę mieszanych sztuk walki Randyego Couture’a. Po zakończeniu pojedynku nie przeszedł testów antydopingowych w związku z tym pas został mu odebrany. Była to ostatnia walka Barnetta w organizacji UFC, do której powrócił jedenaście lat później. NA gali oznaczonej numerem 164 pokonał byłego mistrza Franka Mirra, a po czterech kolejnych starciach stoczonych dla amerykańskiego giganta zakończył karierę – w  2016 roku. Ogólnie w zawodowym MMA Barnett stoczył 43 walki, z których 35 wygrał.

Z kolei Marcin Różalski wyjdzie do zawodowego pojedynku w formule MMA po raz pierwszy od 2017 roku. Wówczas „Różal” zdobył mistrzowski pas organizacji KSW, nokautując Fernando Rodriguesa.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.