Kontakt:

Danillo Marques narzucił swoją taktykę i zwyciężył z Khadisem Ibragimovem na UFC 253! (Opis walki)

fr

Pierwsza runda:
Panowie rozpoczęli spokojnie, natomiast pierwszą akcję wyprowadził Marques, który po jabie poszedł po próbę sprowadzenia, co świetnie wyblokował Ibragimov cofając się pod siatkę. Udało się jedna obalić zawodnikowi w żółtych spodenkach, ale szybko skontrował to Ibragimov, który po raz kolejny idzie pod siatkę i obija rywala ciosami młotkowymi. Kolejny raz obalił rywala Marques, ale ten skontrował pozycję i wyprowadził kilka ciosów z góry. Kontruje to Marques i jest za plecami Khadisa, ale ten nie poddaje się i wstał. Bardzo pasywna walka, ale Rosjanin straszy rywala ciosem z góry, a ten odpowiada lowkickiem. Dobra akcja bokserska Khadisa, którą widać, że odczuł Brazylijczyk. Po raz kolejny wchodzi z sierpami Rosjanin, ale ucieka Danilo. Przełapał frontkick swojego rywala Brazylijczyk i idzie z nogą rywala pod siatkę. Wyszarpał sobie obalenie Marques i jest za plecami. Podnosi pozycje Rosjanin, ale zapiął Brazylijczyk naciskówkę na szczękę. Zrzucił go Khadis i, mimo że wciąż za plecami ma Danilla to ten nie zdąży już nic zrobić, gdyż runda pierwsza dobiegła końca.
Predykcja: Danillo Marques – 10:9

Druga runda:
Zajął środek klatki Danillo i kontroluje dystans lewą ręką. Straszy lowkickiem, ale jest to tylko zamarkowanie ciosu. Przysłowiowy cep wyprowadza Rosjanin a zaraz po nim podbrókowy — żaden z tych ciosów nie doszedł celu. Skraca dystans lowkickiem Marques a Ibragimov odpowiada tą samą akcją z ciosem wyprowadzanym z góry. Lowkick Ibragimova. Ciosy wyprowadzane przez obu w pierwszych dwóch minutach można policzyć na palcach jednej ręki. Lewy prosty i kolejny cios z góry Rosjanina. Ponowił akcję a Brazylijczyk pod tym ciosem powędrował po nogę i jest za plecami. Kolejny raz próba naciskówki na szczękę, ale dobrze broni się Khadis. Danillo wpięty za plecami, tyletyle że absolutnie nic z tą przewagą nie robi. Rozciągnął już Rosjanina Marques i po raz kolejny próbuje duszenia na co nie pozwala Rosjanin. Spędza praktycznie całą połowę drugiej rundy za plecami rywala Danillo, ale nawet nie próbuje wcielić w życie mocniejszych akcji niż próba dźwigni na rękę, którą właśnie próbuje, natomiast Rosjanin pokazuje, że wszystko jest okej.
Predykcja: Danillo Marques – 10:9

Trzecia runda:
Lowkick Brazylijczyka i odpowiedź Rosjanina kolejnym „cepem”. Dwa sierpowe Danillo i pójcie po nogę. Straszy gilotyną Ibragimov, ale Danillo przewrócił go, dosłownie na sekundę. Lewy sierpowy i serie ciosów prostych ze strony Rosjanina. Danillo wchodzi prostym na tułów na co odpowiada całą serią boksersą Rosjanin. Bardzo mocny cios sierpowy Ibragomiva! Nurkuje po nogi Brazylijczyk, ale przewraca się. Złapał gilotynę Rosjanin, ale świetnie wybronił się z tego Danillo, który teraz jest na górze. Wchodzi w dosiad, ale jest przetoczenie Rosjanina! Jest z góry w półgardzie i rozbija swojego rywala. Podnosi pozycję Maques, a Rosjanin po raz kolejny próbuje gilotyny, ale to Danillo zyskał na tej akcji, gdyż obalił przeciwnika. Oddaje plecy Rosjanin a Brazylijczyk zapina kolejną naciskówkę na szczękę przeciwnika, który wytrzymał do końca.
Predykcja: Khadis Ibramigov – 10:9

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.