Kontakt:

FEN 30: Anita Bekus vs Izabela Badurek dodane do karty walk!

FEN30_FC_BEKUS-BADUREK-1-800×445

Anita Bekus (3-1, 2 KO) podejmie Izabelę Badurek (7-6, 2 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night. Areną zmagań wojowniczek będzie hala Orbita we Wrocławiu, a do pojedynku dojdzie 3 października.

Anita Bekus z doskonałej pokazała się kibicom podczas swojej premierowej walki w federacji na FEN 24. Już w pierwszej minucie 1. rundy znokautowała Kamilę Porczyk. Wcześniej decyzją sędziów pokonała Hannę Gujwan udanie debiutując na zawodowstwie. Łodzianka znakomicie radziła sobie walcząc amatorsko – wszystkie sześć pojedynków wygrała. Na FEN 28 zawodniczka Shark Top Team zwyciężyła w 2 odsłonie z Sylwią Firlej.

Izabela Badurek jeszcze nigdy nie wygrała swojego pojedynku na pełnym dystansie. Za każdym razem, gdy jej ręka wędrowała w górę po walce, zwycięstwo miało miejsce przed czasem. Zawodniczka z Lublina reprezentowała w przeszłości barwy największej na świecie federacji UFC. Podczas swojego debiutu pod szyldem FEN okazała się minimalnie gorsza od Katarzyny Lubońskiej – sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo zawodniczce z Piły.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.