Kontakt:

Filipczak i Wiśniewski zmierzą się z Litwinami na Krwawym Sporcie 2 !

Filipczak

Dobrze znani polskiej publiczności, Marcin Filipczak i Adam Wiśniewski, poznali swoich rywali, z którymi zmierzą się na najbliższej gali Krwawy Sport. Obaj zmierzą się z zawodnikami z Litwy – Erikasem Osikeviciusem i Arturasem Liutiką.

Liutika będzie rywalem „Wiśni” w walce na gołe pięści. Waga ciężka to zawsze gwarancja emocji, a Wiśniewski pokazał, że umie szybko rywala skończyć, ale także udowodnił, że jego szczęka nie jest najmocniejszą w kraju. Arturas rekordu w MMA imponującego nie ma, bo wygrał raptem 4 z 21 walk, ale wszyscy wiemy, że pojedynek na gołe pięści rządzi się swoimi prawami, a my możemy oczekiwać efektownego nokautu,

Filipczak i Osikevicius zawalczą w standardowej formule MMA. Polak (rekord 2-1) jest znany przede wszystkim z tej przegranej walki. Jego rywalem był wówczas, prawdopodobnie, najbliższy pretendent do pasa Babilon MMA – Łukasz Sudolski. Trenujący na co dzień w Pabianicach Filipczak, odbudował się po tej walce dwoma zwycięstwami. Erikas z kolei to naprawdę ciekawie wyglądający stójkowicz. W swoim dorobku ma mistrzostwo Europy w kickboxingu oraz mistrzostwo Litwy w MMA.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.