Kontakt:

Tymoteusz Łopaczyk zawalczy w ŚWIETNIE obsadzonym turnieju o 10 000 dolarów!

Tymek Łopaczyk

Znany z występów w FEN, Tymoteusz Łopaczyk (7-1) wystąpi w bardzo mocno obsadzonym czteroosobowym turnieju organizowanym w Niemczech. Dla zwycięzcy jest przygotowane 10 000 dolarów.

Pojedynki półfinałowe turnieju odbędą się na gali EMC 5 w Dusseldorfie. Oprócz Polaka, wystąpią tam Ismail Naurdiev (19-4), Pavel Kusch (23-7) i Amiran Gogoladze (10-1). Każdy z tych zawodników walczył już dla wielkich organizacji, więc turniej zapowiada się znakomicie.

Wydaje się, że największe szanse ma Naurdiev, który w tym roku rozstał się z organizacją UFC. Austriak stoczył tam 4 walki, których bilans wynosił 2-2. Co więcej, Ismail zdołał nawet w debiucie pokonać Michela Prazeresa, który walkę wcześniej poddał w minutę Bartosza Fabińskiego.

Zawodnik UFD GYM, Amiran Gogoladze, może pochwalić się bardzo dobrą serią zwycięstw. Gruzin jest niepokonany od 3 lat. W tym czasie wygrał 5 pojedynków.

Ukraiński zawodnik, Pavel Kusch, wydaje się największą niewiadomą w tym turnieju. Z jednej strony jest to zawodnik, który poddał Abubakara Nurmagomedova, z drugiej jednak widzimy jego porażkę w 18 sekund z Rayem Cooperem III.

Jak na ich tle wypadnie Tymek Łopaczyk? Przekonamy się już 5 września. Losowanie par półfinałowych odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.