Kontakt:

Hubert Sulewski vs Dawid Śmiełowski – typowanie z Robertem Ruchałą! [Kącik MMA #11]

117715540_4110092665732130_1820185449593330002_o(2)

Na piątkowej gali Babilon MMA 15 dojdzie do elektryzującego starcia w dywizji piórkowej. Zmierzą się ze sobą Dawid Śmiełowski, który pewnie zmierza po walkę o pas mistrzowski, i Hubert Sulewski, który będzie chciał zatrzeć ślady po porażce z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Robert Ruchała, zawodnik MMA, rekord 3-0:

Mój typ na walkę Śmiełowski vs Sulewski. Walka zakończy się decyzją sędziów na korzyść Sulewskiego. Dawid to doskonały stójkowicz ale w walce z Zorczykowskim widać było błędy zapaśnicze, które na pewno Hubert wykorzysta w tej walce. Sulewski jest naprawdę dobrym i silnym zapaśnikiem, umie wywierać presję i ma charakter do walki, w tym starciu będzie musiał uważać aby nie dać się trafić jakąś kombinacją, Śmiełowski jest dość wysoki więc zasięg będzie po jego stronie. Widziałem, że Śmiełowski szlifował formę w Ankos MMA, więc mógł dość sporo poprawić się w tej płaszczyźnie i być może będzie go ciężko wywrócić na walce. Hubert będzie musiał być czujny do ostatnich sekund walki, bo Dawid pokazał ostatnio na co go stać tym latającym kolanem. To będzie walka stójkowicza z zapaśnikiem, na pewno będzie emocjonująca i będę na nią czekał z niecierpliwością. Jest to moja kategoria wagowa.

Mój typ: Hubert Sulewski na punkty

Radek:

Jak już wspomniał Robert, będziemy mieć zestawienie dwóch płaszczyzn. Mocny zapaśnik – Hubert Sulewski, kontra objawienie federacji – Dawid Śmiełowski. „Królik” to kolejna taka perełka Tomka Babilońskiego, po Łukaszu Sudolskim i Danielu Rutkowskim. Zawodnik klubu MMA Witkowo ma dwa zwycięstwa w federacji, co więcej oba przed czasem. Trzecie zwycięstwo może zapewnić mu walkę o pas i z pewnością Śmiełowski z tą świadomością wyjdzie do walki. Sulewski ma do stracenia mniej, bo jest underdogiem w tej walce. Porażka z Patrykiem Kaczmarczykiem z całą pewnością pozostawiła trochę goryczy i zawodnik z Łomży też wyjdzie zdeterminowany. Myślę jednak, że Dawid jest tak nieprzewidywalnym i dobrym stójkowiczem, że uda mu się ustrzelić rywala.

Mój typ: Dawid Śmiełowski przez nokaut w 1 rundzie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.