Kontakt:

Oficjalnie! Marian Ziółkowski vs Mateusz Gamrot o pas na KSW 54

118449408_3146069655448505_1342779142964989689_o

Marian Ziółkowski zastąpi Shamila Musaeva w walce o pas wagi lekkiej KSW. Rywalem zawodnika WCA Fight Team Warszawa będzie podwójny mistrz – Mateusz Gamrot. Nowego przeciwnika Macieja Kazieczki, z którym pierwotnie miał walczyć Marian Ziółkowski poznamy wkrótce.

Shamil Musaev kontuzjowany – co dalej?

Wczoraj świat polskiego mma poruszyła wiadomość o kontuzji Shamila Musaeva – pierwszego pretendenta do pasa. Co więcej, z zakładów bukmacherskich wycofano kurs na walkę Gamrot vs Musaev. Wszystkie te doniesienia wskazywały, że Cichy Zabójca nie zawalczy o pas federacji KSW. Według spekulacji medialnych jako potencjalny rywal dla Mateusza Gamrota wskazany został niedawny pretendent Marian Ziółkowski. Niemniej jednak wciąż brakowało oficjalnego stanowiska ze strony włodarzy KSW: Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego

Zobacz: Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski o pas na KSW 54!

Marian Ziółkowski ponownie w walce o pas!

Dziś federacja KSW oficjalnie potwierdziła, że wskutek kontuzji Shamila Musaeva w walce wieczoru o pas zawalczy Golden Boy. Warto podkreślić, że fighter z Warszawy na tej samej gali miał pierwotnie zmierzyć się z Maciejem Kazieczko. Według informacji podanych przez federację zawodnik z Poznania niebawem pozna nowego rywala, a Golden Boy otrzyma szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa.

Walka wieczoru gali KSW 54!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.