Kontakt:

Piotr Kacprzak przed walką z Hubertem Lottą! WYWIAD

Piotr Kacprzak

Zapraszamy was do zapoznania się z naszym kolejnym wywiadem. Tym razem naszym gościem był Piotr Kacprzak (3-2), który już 28 sierpnia ponownie wejdzie do klatki Babilon MMA. Tym razem jego rywalem będzie Hubert Lotta (1-1) z Ankosu Poznań.

Cześć. Jeszcze w tym miesiącu czeka cię walka z Hubertem Lottą. O zawodniku z Poznania mówi się że to jeden z największych talentów. A co ty o nim myślisz?

Tak, za niespełna 2 tygodnie wejdę do klatki z Hubertem. Jest na pewno dobrym zawodnikiem z dobrego klubu. Będę musiał być czujny w tym pojedynku!

Będzie to twoja 8 walka dla Babilonu. Jak ci się współpracuje z Tomkiem Babilońskim i jego załogą?

Dokładnie, to już będzie 8 walka. Jestem naprawdę zadowolony z organizacji, jak funkcjonują, jak się szybko rozwijają!! To już ich trzecia gala MMA po przerwie. Chyba piąta licząc też boks, więc jak widać nie stoją w miejscu, tylko dają się cały czas rozwijać zawodnikom.

Na zawodowstwie przeplatasz zwycięstwa z porażkami. Jeśli jednak pokonasz Huberta, będziesz na passie 2 wygranych z rzędu. Zaczniesz wtedy myśleć o walce o pas?

W końcu miałem dość czasu, by się przygotować prawidłowo do tej walki. Mam zamiar pokazać na co mnie stać i wygrać ten pojedynek!!! Czy myślę o pasie? Na razie nie.

Wydajesz się faworytem w swojej kolejnej walce. Wydaje się, że to Hubert ma więcej do zyskania. Działa to jakoś dodatkowo na Ciebie?

We dwóch poświęcamy się w przygotowaniach do walki i na pewno mamy coś do stracenia. Jestem mega zmotywowany, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.

Na karcie walk jest jeszcze kilka ciekawych walk. Jest jakaś, którą chętnie zobaczyłbyś w telewizji, gdyby okoliczności były inne?

Najbardziej czekałbym na walkę Huberta Sulewskiego z Dawidem Śmiełowskim.

Właśnie ogłoszono walkę Mateusza Gamrota z Shamilem Musaevem. Jak typujesz to starcie?

Mega mocny pojedynek, jestem bardzo ciekawy. Myślę, że po pięciu rundach lepszy będzie Mateusz Gamrot!

Jaki jest twój cel w MMA?

Cel cały czas ten sam – rozwijać się w tym sporcie, z roku na rok robić progres, wspinać się o kolejny szczebelek w górę!

Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

Chciałbym podziękować za te kilka pytań, jak i również pozdrowić całą ekipę Polishfighters . Do zobaczenia w klatce i na macie.

Piotrek, dzięki za poświęcony czas. Pojedynek Hubert Lotta vs Piotr Kacprzak będzie częścią gali Babilon MMA 15, która odbędzie się 28 sierpnia. Transmisja na sportowych antenach polsatu.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.