Kontakt:

Jim Miller vs Vinc Pichel – Analizy UFC 252. (6/11)

Miller vs Pichel

Jim Miller (32-14-1) vs Vinc Pichel (12-2)

Jim Miller jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Ma bardzo mocne kopnięcia, świetne kombinacje i dobre kontry. Ma bardzo dynamiczne i chaotyczne wejścia w nogi, ale są to w większości próby skuteczne. Gdy już do parteru dojdzie jest bardzo groźny z góry ze swoim GAP ale i z dołu straszy przeciwników poddaniami, których zna całkiem sporo.

Vinc Pichel to bardzo mocny striker. Narzuca na rywali presje kombinacjami bokserskimi i kopnięciami. Jest bardzo dobry ofensywnie w stójce, jak i defensywnie w zapasach. Cardio jest całkiem solidne, a i wytrzymałość na ciosy z siłą są na wysokim poziomie.

Podsumowanie:
Na tę walkę widze dwie opcje – Pichel punktuje Millera w stójce, lub ten obala i poddaje Vinca. Bliżej mi do tej drugiej opcji. Doświadczenie Millera i mocna ofensywa w parterze powinna tu zrobić swoje. Jedna z ulubionych technik Jimiego wejdzie w ruch moim zdaniem już w pierwszej rundzie i moim zdaniem wtedy też się to zakończy. Czym dłuzej będzie trwala walka tym szanse Pichela rosnął, ale myślę, że Jim nie da szans swojemu rywalowi w tej walce.

Typ: Jim Miller – Poddanie 1 runda.

Rozłożenie szans:
Kto wygra walkę: (Miller vs Pichel) 60-40
Kiedy zakończy się walka: (-1,5 vs +1,5) 60-40
Przez co zakończy się walka: (KO/TKO vs SUB vs Decyzja) 10-50-40

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.