Kontakt:

Felice Herrig vs Virna Jandiroba – Analizy UFC 252. (4/11)

Herrig vs Jandiroba

Felice Herrig (14-8) vs Virna Jandiroba (15-1)

Felice Herrig ma bardzo dobrą stójkę. Całkiem szeroki wachlasz ciosów, zasięg, dobre kombinacje, agresywne kontry i dobre kopnięcia to na pewno jej mocna strona. Jest bardzo średnia defensywnie w parterze. Ma całkiem niezłe cardio.

Virna Jandiroba jest bardzo podstawową strikerką. Akcje ciosami prostymi, lowkicki, od czasu do czasu headkicki i ogólnie podstawowy kickboxing. Nie jest zbyt mobilna co daje jej rywalką łatwą drogę do trafienia jej. W parterze ma całkiem dobrą ofensywę. Ma dobre i rózne obalenia. Przechodzi sprawnie pozycje i próbuje poddań. Cardio jest na dobrym poziomie.

Podsumowanie: 
Według mnie Felice będzie miała znaczącą przewagę w stójce. Będzie rozbijała swoją rywalkę kopnięciami i ciosami prostymi. Będzie ona znacząco wygrywać walkę… do czasu. Virna będzie najpewniej zapędzała ją pod siatkę swoją presją i próbowała ją tam obalić. Myślę że możemy się tu spodziewać rzutu zapaśniczego. Tam będzie raczej punktować rywalkę kontrolą i ciosami na krótki dystans. Myślę że Virna może również próbować poddań ale to raczej się jej nie uda. Walka zaczyna się w stójce i myślę że niektórych obaleń Felice będzie bronić punktując rywalkę. Tak myślę że też się stanie. Doświadczenie powinno zrobić swoje, a Herrig powinna wypunktować rywalkę stójkowo. Pierwszą rundę Virna może wygrać swoją początkową agresją, ale potem widzę już przewage Felici. Nie widzę tu za to roztrzygnięcia przed czasem w żadnym wypadku, chyba że Jandiroba zaskoczy i podda rywalkę.

Typ: Felice Herrig – Decyzja. (29-28).

Rozłożenie szans:
Kto wygra walkę: (Herrig vs Jandiroba) 60-40
Kiedy zakończy się walka: (-1,5 vs +1,5) 10-90
Przez co zakończy się walka: (KO/TKO vs SUB vs Decyzja) 10-20-70

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.