Kontakt:

BABILON MMA 15: Patryk Trytek zmierzy się z Igorem Wojtasem!

Trytek vs Wojtas

Babilon MMA odkrywa kolejne zestawienie, do którego dojdzie na najbliższej gali. Tym razem będzie to bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w wadze koguciej. Niepokonany Patryk Trytek (2-0) zmierzy się z bardziej doświadczonym Igorem Wojtasem (8-6).

Patryk Trytek to jeden z największych talentów wagi koguciej. Zawodnik ze Szczecina słynie z bardzo dobrej, ekwilibrystycznej stójki, ale też jak na Berserkerów przystało, z naprawdę solidnego parteru. Na zawodowstwie Patryk stoczył póki co 2 walki, które wygrał już w 1 rundzie przez nokauty. Teraz jednak stanie na przeciw niego naprawdę solidny rywal.

Igor Wojtas ma na koncie aż 14 walk zawodowych. Wygrał ponad połowę, trzeba jednak przyznać, że „Gucio” wszystkie najważniejsze walki przegrywał. Tak było chociażby w przypadku pojedynków z Jakubem Wikłaczem, Patrykiem Surdynem czy Sylwestrem Millerem.

Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy znajdują się w naszym rankingu najlepszych zawodników polskiego MMA. Wyżej sklasyfikowany jest Wojtas, który zajmuje 11 pozycję. Trytek jest tylko jedno oczko niżej, na 12 lokacie. Pokazuje to więc, że jest to walka bardzo dobra rankingowo.

Ze względu na doświadczenie, faworytem dla większości będzie wydawał się Wojtas. My jednak widzieliśmy w akcji Patryka i wiemy do czego jest zdolny, zarówno na treningach jak i w walkach. Zapowiada się nam kapitalne starcie. Zwycięstwo może dać bardzo dużo Patrykowi i on o tym doskonale wie. Jak spisze się Wojtas, który w prawdzie jest bardziej doświadczony, ale w rekordzie też nie ma zwycięstwa z żadnym zawodnikiem z czołówki? Przekonamy się już 28 sierpnia.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.