Kontakt:

Paweł Jóźwiak zainteresowany Saidovem! Chce, aby zawalczył z Rębeckim!

Saidov

Wiadomość o tym, że Aslambek Saidov stał się wolnym zawodnikiem zaskoczyła z pewnością wielu. Wydawało się przecież, że zawodnik z Olsztyna jest tam jedną z gwiazd i nie będzie chciał kończyć tej współpracy. Kontrakt jednak się skończył i nie został przedłużony… Wykorzystać to próbuje Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN.

Saidov to między innymi były mistrz KSW. Walkami dla naszej największej federacji oraz dla ACA zapracował sobie na miano jednego z najlepszych półśrednich w Polsce. Teraz, gdy zakończył współpracę z czeczeńską federacją, pojawiło się wiele głosów na to, żeby Aslambek dokończył trylogię z Borysem Mańkowskim. Podopieczny Pawła Derlacza jest zainteresowany tą walką i nie ukrywa, że mógłby toczyć znów boje dla KSW.

Do akcji wkroczył jednak Paweł Jóźwiak, który wykazał chęć ściągnięcia zawodnika pochodzącego z Czeczeni do swojej federacji. Rzucił też konkretną propozycją walki. 36-latek miałby się zmierzyć z największą gwiazdą federacji – Mateuszem Rębeckim, który jest już bardzo blisko kontraktu z federacją UFC.

https://twitter.com/JozwiakPawe/status/1292870200711352321

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.