Kontakt:

BABILON MMA 16 odbędzie się 11 września! Michał Piwowarski w karcie walk!

Michał Piwowarski

Choć gala Babilon MMA 15 dopiero przed nami, to już poznaliśmy termin kolejnej – 16 gali. Co ciekawe, Tomasz Babiloński narzucił sobie mocne tempo, ponieważ te 2 wydarzenia odbędą się w przeciągu 2 tygodni.

O tym, że Babilon MMA zorganizuje wrześniową galę, mówiło się za kulisami od pewnego czasu. Nasze słowa potwierdził teraz Michał Piwowarski (3-2), który ogłosił, że zawalczy na gali z numerem 16. Poinformował też, że dokładna data eventu to 11 września.

„Piwo” w federacji Babilon MMA stoczył jedną walkę. W maju tego roku zmierzył się z Łukaszem Brzeskim (8-1-1). Choć zawodnik ze Szczecina był z góry skazywany na porażkę, to w 1 rundzie był bliski znokautowania swojego rywala. Krótki czas na przygotowanie dał się jednak we znaki i Piwowarski nie miał sił w 2 rundzie. Brzeski umiejętnie to wykorzystał i znokautował Michała.

Nie wiemy kto będzie rywalem Michała, ani kto zawalczy w głównych walkach wieczoru, ale wydaje nam się, że można się spodziewać Pawła Pawlaka czy wspomnianego wcześniej Brzeskiego.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.