Kontakt:

Pogromca Łukasz Rajewskiego podpisał kontrakt z Bellator MMA!

Burnell vs Raju

Pogromca Łukasza Rajewskiego i były zawodnik UFC – Mads Burnell – związał się kontraktem z organizacją BELLATOR MMA. 26-letni Duńczyk to wirtuoz parteru.

Burnell, mimo jeszcze młodego wieku, jest już naprawdę doświadczonym fighterem. W MMA stoczył 16 walk, z czego 13 było zwycięskich. 8 swoich rywali udało mu się poddać. Do jego największych osiągnięć należy pas mistrzowski organizacji Cage Warriors oraz pobyt w UFC. W największej federacji na świecie stoczył 3 walki, a ich bilans wynosił 1-2.

Polscy kibice mogą kojarzyć zawodnika z Danii z walki z Łukaszem Rajewskim. Dla Burnella była to pierwsza walka po wylocie z organizacji Dana White’a. „Raju” został wówczas poddany w 1 rundzie. Od tego czasu 26-latek stoczył jeszcze 3 walki, wszystkie wygrywając.

Na twitterze Mads Burnell ogłosił rozpoczęcie współpracy z Bellatorem:

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić podpisanie kontraktu z BELLATOR MMA. Chcę podziękować Scottowi Cokerowi, Mike’owi Roganowi i Richowi Chou za danie mi szansy, a także najlepszemu menadżerowi – Ali Abdelaziz – że to się stanie. Lecimy!

https://twitter.com/Burnellmma/status/1290917746717401088

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.