Kontakt:

Czy Filip Wolański wróci jeszcze do klatki? Niepokojące słowa klubowego kolegi…

wolan

Nie mamy dobrych wieści dla fanów Filipa „Wolana” Wolańskiego (11-4). Powrót nieaktywnego od ponad roku fightera stoi pod dużym znakiem zapytania. Informację przekazał nam klubowy kolega gwiazdy KSW.

Filip Wolański to czołowy zawodnik kategorii piórkowej w polskim MMA. Związany od 4 lat z federacją KSW zawodnik, stoczył tam 5 walk. Dwukrotnie wygrywał, a trzykrotnie wychodził z klatki pokonany. Dwie ostatnie walki „Wolan” niestety przegrał.

Podczas live’a na naszej facebookowej grupie, Robert Ruchała (3-0), klubowy kolega Filipa, powiedział że nie wiadomo, czy Filip wróci do klatki:

Wolan powoli wraca na treningi. Sam jestem ciekaw, czy będzie wracał do walk, ale na razie ma dużo pracy. Pracuje, dziecko mu się urodziło, także jest trochę roboty przy tym wszystkim. Więc na pewno nie może się teraz w 100% skupić na treningach, więc myślę, że raczej walki na razie nie będzie. Aczkolwiek chyba tego nie wyklucza. Być może za niedługo jakiś powrót? Ja bym się bardzo cieszył, bo jestem jego ogromnym fanem i tak naprawdę chyba najbardziej czekam na jego powrót.

A co wy myślicie? Chcielibyście zobaczyć „Wolana” w klatce KSW?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.