Kontakt:

Krwawy Sport nie zwalnia tempa! 2 edycja już 12 września! Rutkiewicz wśród uczestników!

Rutkiewicz

Organizacja Krwawy Sport niedawno weszła z buta na rynek sportów walki. Po udanej pierwszej edycji nie chcą obniżyć lotów i już szykują się do kolejnej. A ta odbędzie się 12 września.

Oficjalnie!
Druga gala Krwawego Sportu już 12 września.
Gołe pięści! Wielkie chłopy! Mała klatka!
Podczas eventu zobaczymy dwa czteroosobowe turnieje K1 na gołe pięści kolejno w kategorii do 100 kg oraz w kategorii OPEN-powyżej 100kg.
Poza turniejem K1 na gołe pięści zobaczyny też SUPERFIGHT w tej formule, w którym to bronić mistrzowskiego tytułu będzie Dariusz Rutkiewicz.
Tradycyjnie już na gali odbęda się także SUPERFIGHTY w formule K1 w małych rekawicach oraz MMA.
W formule K1, lecz w małych rękawicach tym razem zobaczymy w malutkiej klatce Krwawego Sportu Dawida Łagosza. Na czerwcowej gali Krwawego Sportu Dawid dał wspólnie z Patrykiem Szopą najlepszą i najbardziej krwawą walke na gali.
Na plakacie zdradziliśmy już także nazwiska kilku zawodników, którzy staną do walki w turniejach K1 na gołe pięści.
Z turnieju do 100kg możemy zobaczyć Michała Jeziorskiego, mistrza K1 Niemiec organizacji ISKA Patryka Hebla, czy zdobywca 3 Pasów zawodowego mistrza Polski w K1 w organizacji WKA, WKSF Łukasza Szecówkę.
Z kolei w turnieju w kategorii OPEN zobaczymy miedzy innymi bardzo mocnego Adama Wiśniewskiego oraz Patryka Kowolla z ogromnym doswiadczeniem bokserskim i kickbokserskim.
Za sprawiedliwość i zdrowie zawodników w oktagonie ponownie odpowadać bedzie duet Michał Wlazło oraz Piotr Michalak.
Komenatatorskie stanowiska to ponownie zajmą Sebastain Przybysz i Łukasz Jurkowski. Nowoscią podczas gali bedzie studio, gdzie do naszego redaktora Marcina Wrzoska dołączy Mariusz Olkiewicz.
Bilety VIP dostepne przez PW na facebooku oraz przez kontakt mailowy biuro.northernevents@gmail.com.
Dostęp do PPV bedzie do kupienia na stronie www.krwawy-sport.pl
[INFORMACJA PRASOWA]
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.