Kontakt:

„Chcielibyśmy usiąść z nią do rozmów” – Szef Bellator MMA na temat angażu Paige VanZant!

paige-vanzant-ufc-fight-night-80

Niecałe dwa tygodnie temu na UFC 251 Paige VanZant (8-5) musiała uznać wyższość Amandy Ribas (10-1). Nowa organizacja jest zainteresowana słynną „PVZ”!

Paige dopisała czwartą porażkę w dziewięciu walkach w UFC a fani wyrazili niezadowolenie. Nie rozumieją, dlaczego jest ona wciąż w Amerykańskim gigancie. Portal „MMAFighting” przeprowadził rozmowę ze Scotteem Cokerem, czyli szefem federacji „Bellator” która według wielu jest w rankingu federacji zaraz po UFC. Coker w tym wywiadzie wyraził chęć zakontraktowania VanZant:

„Nie mieliśmy jeszcze rozmowy biznesowej. Mamy za to dobre relacje z nią, jej mężem oraz z jej całym sztabem, więc na pewno skontaktuję się z nią jak wróci się zadomowi. Ona już wróciła, ale musi odpocząć sobie po podrózy. Z tego co wiem to nie był dla niej dobry czas. Chcemy się z nią związać biznesowo. Zdecydowanie chcielibyśmy z nią porozmawiać. Zribmy wzystko, aby do tego doszło w najbliższym czasie.”

Paige VanZant w swoich walkach dla UFC pokonywała m.in Raphaele Ostovinch (4-5) czy też Felice Herrig (14-8). W swojej karierze stoczyła również świetną walkę z Rose Namajunas (10-4).

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.