Kontakt:

„Ta dziwka wisi mi 20 tysięcy funtów!” – Mark Godbeer o niedoszłej walce z Marcinem Różalskim + wypowiedź menagera!

Rózal

Jak widać – Mark Godbeer (13-5) miał być kolejnym rywalem Marcina Różalskiego (7-4). Do sieci trafił szokujący wpis tego pierwszego zawodnika…

Mark Gobeer to były zawodnik UFC. Pokonał on (przez dyskwalifikacje) między innymi Walta Harrisa (13-8-1). Aktualnie walczący w ACA zawodnik opublikował szokujący wpis na swoich mediów. Zniknął on, więc muszę się posłużyć screenem InTheCage.Pl:

„”Jeb@ć to, ten dziwk@ jest mi dłużna 20 tysięcy funtów. Nie mówię tego nie mając żadnych dowodów. Zostałem zaakontraktowany przez Bryana Lacey’a, żeby walczyć z wielką polską sławą – Marcinem Różalskim i miałem za to otrzymać 20 tysięcy funtów. Walka była już zaakceptowana. (…) Dzien później dostaje wiadomośc, w której Bryan zaoferował mi dodatkowe 5 tysięcy, żebym nie przewracał. Sama stójka, w pieprzonym MMA. To nie jest kickboxing, żeby bić się tylko w jednej płaszczyźnie. Musiałęm wszystko sobie przemyśleć. Nigdy się nie sprzedam, a ustawianie walki pod gwiazdę jest ogromnym brakiem szacunku nie tylko w moją stronę, ale i całego angielskiego i polskiego MMA. Kiedy odmówiłem, pojedynek został odwołany. Straciłem 20 tysięcy, ale zachowałem godność. Bryan Lacey – straciłeś nie tylko mój szacunek, ale teraz odwróci się od ciebie wiele innych osób. Jeb@ć Ciebie i twoich kolegów, którzy chcą ustawiać walki.”

Jeden z użytkowników twittera wrzucił zrzuty ekranu z wypowiedzi Anglika, a do sytuacji odniosł się menager „Różala” – Artur Ostaszewski:

Z tego co dowiedziała się nasza redakcja, dokładnie tak miało być i walka Godbeer vs Różalski miała odbyć się w K1.

Co sądzicie o tej sytuacji!?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.