Kontakt:

Jack Hermansson ma swój pomysł na przyszłość kategorii średniej!

jack-hermansson-david-branch-ufc-on-espn-2-3-1200×900

W ostatnią sobotę odbyła się walka między absolutnym topem kategorii średniej. Jack Hermansson (21-5) poddał skrętówką Kevina Gasteluma (17-5). W tę sobotę natomiast odbędzie się walka pomiędzy byłym mistrzem tej dywizji Robertem Whittakerem (20-5) a Darrenem Tillem (18-2-1). Jack zapowiedział, jakie ma plany po tej walce!

Jeżeli połączyć walki Hermansson vs Gastelum, Whittaker vs Till oraz walkę Israela Adesanyi (19-0) Paulo Costa (13-0) w kategorii średniej mamy całkiem ciekawy nieoficjalny turniej.
Zakładając, że Jack zawalczy ze zwycięzcą maineventu gali, która odbędzie się w tę sobotę mamy idealny eliminator do walki o pas — czyli z wygranym walki Adesanya vs Costa. Jednak nie tylko ja tak widzę przyszłość tej dywizji, ale też jeden z wymienionych zawodników. „The Joker” ma bardzo podobne zdanie, tylko według niego przed walką jednego z tej trójki zawodników o tytuł to Jack Cannonier (13-4) zawalczy o pas.
Hermansson po sobotnim zwycięstwie w jednym z wywiadów powiedział:

„Na pewno powinienem walczyć z wygranym starcia Robert Whittaker vs Darren Till. Ja chcę tej walki. Myślę, że zwycięzca walki Adesanya vs Costa zawalczy z Jaredem Cannonierem a wygrany ze starcia pomiędzy mną a wygranym walki pomiędzy Whittakerem a Tillem będzie kolejny w walce o pas mistrzowski.”

A wy co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł na przyszłość jakże bogatej dywizji -84kg? Trzeba pamiętać że poza tymi starciami odbędzie się jeszcze walka Yoela Romero (13-5) z Uriahem Hallem (15-9) która w tej dywizji również może dużo zmienić.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.