Kontakt:

Sergey Spivak po świetnej walce pokonał Carlosa Philipe na UFC Fight Night 2! (Opis walki).

maxresdefault

Pierwsza runda:
Felipe rozpoczął spychając ciosami prostymi rywala na siatkę. Panowie wymieniają ciosy proste. Felipe aktywnie atakuje korpus rywala. Sergey trafił mocnym prostym i straszy okrężnym sierpowym. Carlos jest w tym pojedynku aktywniejszy i świetnie karci rywala lewym prostym. Trafił sierpami Sergey i zakończył akcję kolanem. Trafia ciągle lewym Felipe a Spivak odpowiada kombinacją. Dobry cios na korpus ze strony Carlosa. Lewy prosty Spivaca. Brazylijczyk skraca dystans prostymi a „Polar Bear” kontruje to okrężnymi sierpami. Poszedł z lewym prostym lżejszy zawodnik a „Boi” skontrował to sierpem. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Rozpoczął lewymi prostymi Spivac a to skontrował Carlos sierpowym. Krótka wymiana na środku gdzie celniejszy jest Brazylijczyk. Trafił prawym Felipe a Spivac odpowiedział kopnięciem z wykrocznej nogi. Felipe coraz więcej trafia i to pokazuje statystyka ciosów. Próba wejścia w nogi ze strony Sergeya, obronił to klinczem Carlos i świetny łokieć na rozerwanie. Parę wymian sierpowym z prostymi i wejście pod okrężnym sierpem Carlosa w nogi. Po raz kolejny obronione świetnie. Świetne akcje prostymi ze strony zawodnika debiutującego w UFC. Kolejne wejście w nogi i po raz kolejny obrona. Rozłącza klincz łokciem Sergey i po raz kolejny walka na środku. Zapędza rywala pod siatkę Felipe, ale Spivac świetnie wychodzi. Dobry podbródkowy w kontrze ze strony Sergeya i koniec drugiej rundy. W mojej opinii 19:19.

Trzecia runda:
Panowie rozpoczęli nie zbyt celnie i jeden z tych niecelnych ciosów wykorzystał Spivac wejściem w nogi. Szarpie nogi rywala przy siatce i jest obalenie gdzie zbiera naprawdę mnóstwo ciosów Sergey. Próba duszenia, ale wykorzystał to Felipe wstając nie na długo, gdyż świetnie rzucił rywalem Sergey. Ucieka pod siatkę i podnosi pozycję Carlos, ale tam dostaje wciąż bardzo celne ciosy. Dobry łokieć i wstaje Felipe. Klincz przy siatce i walczy o kolejne sprowadzenie zawodnik w białych spodenkach. Wyniesienie i tak jest! Trzecie sprowadzenie Spivaka. Rozbija swojego rywala ciosami młotkowymi Felipe próbując duszenia ale to nie wychodzi, mimo to zbiera ciągle Brazylijczyk ciosy młotkowe. Przez ostatnie dwie minuty bez przerwy zbierał Felipe. Koniec walki. 29-27 Spivak moim zdaniem.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.